بازدید مجازی از موزه لندن

این کرونا تنها خاصیتش همین بود که از این فرصتا به وجود آورد تا بتونیم جاهایی بریم که در حالت عادی شاید محال بود که بتونیم بریم.البته اینم مجازیه ها ولی انقدر طبیعی و با کیفیته که احساس میکنید خودتون واقعا اونجا حضور دارید من که به شخصه دوساعت توی موزه با گوشی چرخیدم و واقعاااا لذت بردم .چیزایی که توی کتاب تاریخ هنر به ما گفتن و نشون دادن حتی یه نقطه ی ریز واقعیت هم نیست .شاید اونا اصلی ترینارو نشون دادن ولی من از هر تمدن یونان، مصر، چین، هند و بقیه توی این موزه آثار فوق العاده ای دیدم و واقعا احساس میکردم همونجام و خیلی بهم خوش گذشت .به شمام پیشنهاد میکنم حتما برید و ببینید و کیف کنید.

برای اینکه مشتاقتون کنم عکسایی که از این موزه مجازی گرفتم براتون میذارم

اونایی که تاریخ هنر خوندن قطعا میدونن این عکس مال کدوم تمدنه بگید ببینم یادتون مونده؟

شما کیفیتو ببینید واقعا عالیه .این فلش هایی که میبینید وقتی بزنید روش قدم به قدم شمارو جلو میبره و راحت میتونید دور خودتون بچرخید و هرجای موزه رو که دوست دارید بگردید.

این عکس از طبقه ای هست که مربوط به تمدن مصرِ ببینید حتی عکسایی که از روی شیشه گرفتن انقد واضح و با کیفیته و حتی میتونید روی مجسمه ها و نقاشیا زوم کنید .این نواری که بقل اومده وقتی یکبار بزنید روی صفحه براتون میاد اینارو که بزنید به طبقه های مختلف میرید که هرکدوم مخصوص یه سری آثار و تمدنای مختلفن.

اینم از هند .به هر تمدنی که علاقه دارید اینجا ازش اثر ببینید و لذت ببرید .منکه شگفت زده شدم چون از هر تمدنی نهایت دوسه تا اثر خوب دیده بودم ولی وقتی رفتم اینجا و اون همه آثار هنری رو دیدم تعجب کردم که چرا هیچ عکسی تاحالا از اینا ندیدم و همش برام جدید بود .راستی یه چیز جالب تر! بالای صفحه سمت راست علامت قطب نما داره اونو بزنید با چرخوندن گوشیتون حرکت میکنه و ده برابر جذاب میشه.

دوستان اگه رفتید و دیدید .بیاید اینجا ببینیم کدوم اثر از کدوم تمدن تو کدوم طبقه براتون خیلی جالب و حیرت انگیز بوده؟ بعد بیاید راجبش گپ بزنیم منتظر نظراتتون هستم.

اینم لینک

موزه ی لندن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *