مشاوره کنکور

خب حالا سوال اینجا پیش میاده که اصلا مشاوره بریم؟پیش چه کسی بریم؟

اگر فرد خودکفا و بااراده ای هستی که آنچنان به مشاوره لازم نداری فقط در حدی که به مشاوره مراجعه کنی بهت راه و چاه نشون بده و کمکت کنه مسیرتو پیدا کنی کافیه.

به نظر من خیلی از مشاوره ها به جای اینکه بهت انگیزه بدن و روش درست رو یاد بدن بیشتر استرس میدن وباعث میشه کلا از یک زمانی به بعد از درس زده بشید.خیلی زیاد بودن بچه هایی که با هزینه های نجومی کلاس کنکور ثبت نام کردن و کتابای بیشترو بیشتر خریدن ولی نتونستن درس بخونن و کلا یک سریا از قبل عید همه چیزو کنار گذاشتن یعنی از عید به بعد یک سری از رقبای شما میپرن چون ناامیدشدن و فکر میکنن دیگه وقتی براشون نمونده از طرفی هم از درس و کتاب زده شدن.

انقدر رتبه ی کنکور براتون مهم نباشه بیشتر سعی کنید خوب یاد بگیرید درحال حاضر تعداد زیادی آدم هستن که رتبه دو رقمی آوردن دانشگاهم رفتن اما بیکارن یا خیلی ها به قدری بعد کنکور افسرده شدن و به خاطر رتبه ی بدشون خودکشی هم کردن.

پس با آرامش و اعتماد به نفس جلو برید با استرس هم مریض میشید هم شاید به اون چیزی که میخواید نرسید.تنها چیزی که مهمه استمرار خوندنه یعنی جا نزنید رقیباتونو دست کم نگیرید با اراده و محکم قدم بردارید.میدونم الان متوجه نمیشید اما وقتی کنکورتون رو بدید و همه چیز تموم بشه میبینید که اونقدر هم ترسناک نبوده اونقدرهم ارزش نداشته که بخاطرش مدتی از زندگیتون رو برای خودتون جهنم کنید.

اگر برنامه ریزی درست داشته باشید هم به تفریحاتتون میرسید هم به درسای مدرسه و هم رتبه خوب و قابل قبولی میارید اینو میگم چون ما سال اخر هنرستان کنکور داشتیم و با حجم خیلی زیاد کارهای عملی وقت کمی برای درس خوندن داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *